Здравствуйте!Может ли госслужащий находящийся в декрете (до 3лет) работать в это время На комерческом предприятии

Здравствуйте!Может ли госслужащий находящийся в декрете (до 3лет) работать в это время На комерческом предприятии?Спасибо

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ч. 4 ст. 18 Закону України „Про відпустки” від 15.11.1996 № 504/96-ВР за бажанням жінки або осіб, зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.