Здравствуйте! Поскажите, при оформлении наследства по завещанию, какой процент от стоимости квартиры нужно будет оплатить

Здравствуйте! Поскажите, при оформлении наследства по завещанию, какой процент от стоимости квартиры нужно будет оплатить?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до п. 13.2 ст. 13 Закону України „Про податок з доходів з фізичних осіб” від 22.05.2003 № 889-IV об`єкти спадщини оподатковуються:
При отриманні спадщини спадкоємцями, що є членами сім`ї спадкодавця першого ступеня споріднення, - за нульовою ставкою податку до будь-якого об`єкта спадщини;