Здравствуйте!Не подскажете ли такой вопрос

Здравствуйте!Не подскажете ли такой вопрос.У меня отец получил в свое время производственную травму глаза (лишен хрусталика), но потом вовремя не прошел переосвидетельствование. Как теперь восстановить регресс? Спасибо!

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно закону України „Про затвердження Порядку організації та проведення медико-соціальної експертизи втрати працездатності” Вашому батьку необхідно подати до МСЕК довідку про нанесення шкоди здовов`ю за той період коли Він перебував на роботі. І відповідно до ст.21 даного закону МСЕК видає довідку з індивідуальною програмою реабілітації і у триденний термін відсилає копії цих документів до відповідних органів, що здійснюють пенсійне забезпечення та державне страхування.