Добрый день! Скажите, какие законодательные акты регулируют отношения врач-пациент

Добрый день! Скажите, какие законодательные акты регулируют отношения врач-пациент. Спасибо!

Ответы врачей 1

Специалист
Цивільний кодекс України глава 21.
Кримінальний кодекс України: Злочини проти життя та здоров`я; Злочини у сфері службової діяльності.
Закон України „Про права пацієнтів в Україні” від 16 січня 2003 р. №2649.
„Положення про професійну відповідальність лікарів при лікуванні хворих на СНІД” від вересня 1988 р.
Указ Президента України №349 „Про клятву лікаря” від 15 червня 1992 р.
Наказ Міністерства охорони здоров`я „Про порядок медичного обстеження донорів крові” від 01.08.2005 р. № 385.
Закон України „Про донорство крові і її компонентів” від 23.06.1995 р. №239/96-ВР.
Наказ Міністерства охорони здоров`я „Про порядок проведення профілактичних щеплень в України” від 31.10.2000 р. №276.
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров`я ” від 19.11.1992 р. №2801-XII