Доброго дня! Порадьте, будь ласка, як боротися з осіннім стресом, загостреним ПМС

Доброго дня! Порадьте, будь ласка, як боротися з осіннім стресом, загостреним ПМС? Як подолати сердитість на світ, агресію (хай тільки внутрішню) до навколишніх? Дякую!

Ответы врачей 1

Сидун Оксана Юрьевна
Психолог
Телефон: 80677746504
Добридень! Внутрішньо зі стресами і ПМС, ніяк не боротися. Чим більше будете вести боротьбу тим більше цей стан буде володіти Вами. Треба просто прийняти той факт, що він у Вас є. І просто з ним жити. Стосовно агресії. А чим вона викликана? Яку свою потребу Ви не задовольняєте в стосунках з людьми? Прислухайтесь до себе і пошукайте цю потребу.
А що в свті таке сталося, що Ви на нього сердитесь?