Добрий день, шановний нейрохіруг! Порадьте, будь ласка в такому питанні

Добрий день, шановний нейрохіруг! Порадьте, будь ласка в такому питанні. У моєї мами поганий венозний відтік крові з обох півкуль мозку. Лікар, не вдаючись в деталі, сказав прокапати кавінтон або трентал. На питання, що краще, стиснув плечима. Скажіть, будь ласка, чи справді ці препарати діють однаково? Який все-таки краще вибрати? І після прокапання чи є якісь профілактичні засоби чи способи запобігання цій проблемі? Мамі – 58років, лікує міжхребцеві грижі, має ангіоспазми судин середнього й дрібного калібру в обох півкулях, ще страждає від клімактеріологічних припливів. Наперед дуже дякую. Слава

Ответы врачей 1

Леонтьев Алексей Юрьевич
нейрохирург
Адрес: г. Херсон, Украина, Херсонская областная клиническая больница
Телефон: 380667552614
Шановний Слава!
Ці препарати діють не однаково. Краще вибрати кавінтон. Це "спортивний образ життя" та профілактичні заходи. Але взагалі це питання до неврологів.
Бажаю успіхів!