У правому коліні (суглобі) пачастішало дискомфортне ниття. При присіданні чути щолчки, які після 25-30 разу...

У правому коліні (суглобі) пачастішало дискомфортне ниття. При присіданні чути щолчки, які після 25-30 разу пропадають, а пізніше знову зявляються. Який діагноз і лікування можна запропонувати?

Ответы врачей 2

Специалист
менше присідань,хондропротектори
Специалист
щолчки в одному суглобі?скількі вам років?навіщо багато присідаєте?це не дуже корисно,це варіант норми. лікування-обмеження присідань,плавання