Доброго дня!

Доброго дня!!!У нас величезна проблема в сімї:((У мене батько 1959 року народження, в 2001 році у нього був інсульт, ліва рука в нього взагалі не діюча, ходить теж дуже паганенько.Страшно почав пити, серед ночі встає і питає випити, вже до маразмів доходить просто, вночі взагалі не спить, зате вдень коли всі на роботі висипається і цлу ніч не дає нікому спати, МИ ПРОСТО У ВІДЧАЇ порадьте будь ласка що нам робити.До кого звертатися:(((Дуже Вам дякую і з нетерпіння м чекаю відповіді

Ответы врачей 2

Специалист
Той стан, який Ви описали, називається алкогольною залежністю 2 стадії
.Враховуючи стан та спосіб вжитку алкоголю рекомендую негайне проведення
детоксикації для припинення запою з натупною сенсибілізуючою терапією , або
психотерапією. З повагою Сніжко А.М.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрый вечер!
Вам следует обратиться к участковому психиатру.