Скажіть будь-ласка. Я знаю з іноземних джерел таке

Скажіть будь-ласка. Я знаю з іноземних джерел таке. Наукою доведено, що якщо людина їсть молочні, рослинні продукти і яйця, то м"яса і риби вона може не їсти. Я правильно розумію?

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте. Отчасти это правда. Но при таком питании часто возникают проблемы , связанные с дефицитом железа и витамина В12.
Специалист
Шановний Pollys!
Люди, які вживають молочні продукті, рослинні продукти - це лактоововегетаріанці.
Такі раціони дуже важко збалансувати по основним складовим, особливо по окремим вітамінам та мінеральним елементам. Якщо відмовляються від мяса, риби, то це не значить, що просто не вживати ці продукти. При цьому неохідно дуже ретельно переглянути раціон, вибрати інші продукти, які будуть містити і білки, и жири, і вітаміни та мікроелементи, порахувати цей раціон по основним компонентам. Взагалі багато людей дотримують таких раціон, це найбільш розповсюджений вид вегетаріанства, але всерівно він потребує певних знань по біологічній цінності продуктів.