Доброго дня! січня року у мене народилася донька

Доброго дня! січня року у мене народилася донька. Підкажіть будь-ласка які документи потрібні для оформлення матеріальної допомоги на дитину за новим законодавством? (дитина третя в сім"ї). Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Для оформлення матеріальної допомоги на дитину потрібно подати такі документи як:
- копія паспорта матері;
- копія паспорта батька;
- копія трудової книжки;
- копія свідоцтва про народження дитини
- довідка в центрі зайнятості про те, чи знаходитесь на обліку
- відкриття рахунку для соціальних виплат
- довідка в податковій інспекції
- додаток 9