добрый вечер. ребенку 2,5 года

добрый вечер. ребенку 2,5 года.мальчик. беспокоит следующее.раньше крайняя плоть открывалась наполовину и писал прямой струей, а пару недель назад заметила, что крайняя плоть при мочеиспускании надувается(при этом струя набок), воспалилась и сейчас практически не открывается как раньше.что делать?как снять воспаление?откроется ли она как раньше?спасибо

Ответы врачей 2

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Забув вік Вашого хлопчика і забув, що писав, можливо повторюсь. Баланопостит, баланіт підлягає консервативній терапії (мазь Бетаметазон добре зменшує зрощення між головкою та крайньою плоттю, мазі з а\б знімають запалення). Фімоз треба оперувати. Вік - після 3-6 років. Удачі!
Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Хронічний злипчивий баланіт - це так називається. Рекомендую Вам довірити лікування хірургу, т.я. необхідно знати як змазувати і чим. Розчинити зрощення можна Бетаметазоном, призапаленні мазі в асортименті. Удачі!