Добрий день.Моя мама пошкодила ніготь великого пальця руки -палець нариває

Добрий день.Моя мама пошкодила ніготь великого пальця руки -палець нариває.з під нігтя показався кусок мяса.Прикладала вундехілову мазь,але це не дало ніякого результату.Підкажіть ,будь-ласка,що робити?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!
Возможно,у вашей мамы имеет место панариций,необходима консультация хирурга.
Местно можете попробовать использовать Йодицеррин.
Но,всё -таки,разумнее будет показаться хирургу.