Доброго дня. В мене така проблема

Доброго дня. В мене така проблема. Пісяля того як я почала вести статеве життя, мої менструації почались супроводжуватись болями, хоча тільки перший день. також в перший день в мене розлад шлунку. останнього разу в мене нічого подібного не було, хоча поряд з менстуаціями виявила тверді кусочки ніби тканини(шкіри). це в мене перший раз... завагітніти не можу томущо постійно захищаюсь. дякую!!!!

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Ваші скарги дещо нетипові: зазвичай після початку статтєвого життя менструації навпаки стають менш болючими. Розлад шлунку,скоріш за все, не має відношення до менструації. "Тверді кусочки" добре було б дослідити в лабораторії. Отже, дуже рекомендую звернутись до лікаря-гінеколога для ретельногно обстеження.