Добрый вечер! Пару недель назад обнаружили у сына (ему 1 год и 3 месяца)справа в...

Добрый вечер! Пару недель назад обнаружили у сына (ему 1 год и 3 месяца)справа в паху уплотнение размером с фасолину. Предположили увеличенный лимфоузел, но педиатр после осмотра опровергла. Пошли к урологу, сказал, что это киста семенного канатика, ничего страшного нет и нужна консультация хирурга. К хирургу сможем попасть предположительно во вторник, но очень волнуюсь. Скажите, откуда она взялась и что с ней делать? Вырезать? Очень волнуюсь за мужское здоровье в будущем, хотя уролог и сказал, что за это можно не переживать. Так же не хочется оперативного вмешательства, если не по показаниям. Часто ли такое встречается и на что нужно обратить внимание.Заранее благодарю за внимание.

Ответы врачей 3

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Діагноз різний, але причина одна (незарощення пійвового відроста). Лікування - операція.
Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Грижосічення пахової грижі має виконувати дитячий хірург вже після проходження інтернатури, т.т. Охматдит зовсім не єдиний заклад, де виконуються операції такого рівня, спеціаліти обл. лікарні, думю, стануть Вам у пригоді. Техніка давно описана, стандартна з великою кількістю модифікацій, які по суті мало впливають на результат. Наркоз і операції проводять і в одноденному віці, звичайно, при самій простій операції під наркозом є ризик, але в Вашому віці він мінімальний. Удачі!

P.S. Вже стільки спілкуємось, що склалось враження, що Ви мої паціенти
Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Кіста сім*яного канатика далеко не рідкість в дитячій хірургії, виникає при порушенні облітерації (заростання) т.з. піхвового відростка, який сполучає черевну порожнину з яєчком. Загроза безплідндсті, після видалення кісти, наближається до нуля при правильній техніці операції та гладкому післяопераційному періоді, це доведено дослідниками. Удач!