чи є дослідження для зясування наявності в організмі ракових клітин? маму прооперували, рак 1 стадії,...

чи є дослідження для зясування наявності в організмі ракових клітин? маму прооперували, рак 1 стадії, пухлину видалили, чи є вірогідність того, що в молочній залозі залишилися ракові клітини? Яким чином це можна зясувати? Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Вірогідність, звичайно, є, але достеменно з′ясувати це, на жаль, неможливо. Вашій мамі зараз потрібна активна профілактика рецидивів та метастазування хвороби.
З повагою, Андрій Бабік