Доброго дня. Кілька місяців тому в мене почали нити суглоби (пальці, лікті, коліна), біль...

Доброго дня. Кілька місяців тому в мене почали нити суглоби (пальці, лікті, коліна), біль незначний, проте боюся розвитку. Мені 31 рік, позаду троє родів і годування грудьми; у мого тата - поліартрит. Прошу проконсультувати, чи є потреба здати певні аналізи, занятись лікуванням, чи це може бути банальна нестача кальцію? І ще одне, чи можна приймати при цих симптомах контрасний душ?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!
Безусловно,учитывая клинику(жалобы) и отягощенность анамнеза(полиартрит у Вашего папы),необходимо обследоваться(как минимум-ревмопробы)и пройти консультацию терапевта(ревматолога).Думаю,что недостаток Кальция,в данной ситуации,не при чём...Необходимо обследоваться..
С уважением д-р Сурков А.В.