Меня интересует такого рода информация, я купила Атоксил-сорбент, но не как не пойму дозировку. 3...

Меня интересует такого рода информация, я купила Атоксил-сорбент, но не как не пойму дозировку. 3 раза в день по сколько мл? Это получается, что всю бутылочку порошка, уже в разбавленном ввиде, нужно выпить за день в 3 приёма?Помогите, пожайлуста, разобраться, за ранее благодарствую.

Ответы врачей 1

Специалист
Спосіб застосування та дози. Пляшку з порошкомвідкривають, додають питну воду до мітки 250 мл і збовтують до утворенняоднорідної суспензії. 1 мл суспензії містить близько 50 мг препарату.
Підготовлену водну суспензіюпрепарату приймають внутрішньо за годину до їди або прийому лікарських засобів.
Добова доза Атоксілу для дорослих ідітей від 7 років становить 12 г

ДА, Вы правильно поняли - за сутки в 3-4 приема