Добрий вечір! Я вже задавала це питання, але не зрозуміла відповідь

Добрий вечір! Я вже задавала це питання, але не зрозуміла відповідь. Я вагітна, але не знаю як правильно визначається термін вагітності. В мене остані місячні були 5 березня овуляція приблизно була на 17-18 день цикла. Цикл регулярний 28-30 днів. В лікарню ще не зверталась, планую сходити через місяць. Який зараз в мене термін? Які вітаміни можна пити? До вагітності пила фолієву кислоту і зараз приймаю. Дякую за відповідь

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Ви маєте вагітність терміном, скоріше за все, 3-4 тижні Продовжуйте приймати фолієву кислоту 800 мкг в день.