Ася | 2021-10-14 19:18:14

Зуд

Зуд после геля который прописал доктор гинеколог опухла грудь и болит пошла в больницу обследовалась нашли кисту 1см прописали гель Долобене но он жутко чешется после нанесения это норма ? Или нельзя мазать дальше?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Побічні реакції: Загальні порушення:еритема, свербіж, печіння,пухирі, кропив’янка у місці нанесення. Ці реакції зазвичай зникають протягом лікування. В іншому випадку - застосування препарату слід припинити. В окремих випадках при нанесенні на великі ділянки шкіри можливі підвищена втомлюваність, головний біль, озноб (причинно-наслідковий зв’язок не визначений).