Добрий деньбудь-ласка допоможіть прийняти правильне рішення.Я планую вагітність

Добрий деньбудь-ласка допоможіть прийняти правильне рішення.Я планую вагітність. Після діагнозу - ендометріоїдна кіста правого яєчника, мені зробили лапароскопію. Виявилось, що у мене кісти на двох яєчниках - невеликі та поширений ендометріоз.Врач рекомендує пройти 3 місячний курс - декапептіл депо, і лише після того намагатись вагітніти.Питання:1. які є в мене шанси завагітніти без декапептілу?Чи можна спробувати в наступний цикл завагітніти, якщо ж не вдасться то почати курс декапептілу через 1 цикл? Дякую Вам за відповідь

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Згідно сучасних протоколів ціль хірургічного лікування ендометріозу - видаличи ділянки ендометріозу і дати жінці можливість завагітніти. Тому у вашому випадку потрібно не створювати штучну менопаузу, а пробувати вагітніти якнайшвидше.