Добрий день, лікарю. Скажіть де можна придбати ацидофільне молоко

Добрий день, лікарю. Скажіть де можна придбати ацидофільне молоко? Живемо за Києвом і молочної кухні у поліклініці немає. Сину 1р 4 місяці, діагноз себорейний дерматит. І ще, яка користь від ванни з лавровим листом? Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Ванны с лавровым листом оказывают подсушивающее действие.
По вопросу ацидофильного молока- Вы можете обратиться на ул.М.Расковой,4.Там же можно и проконсультироваться. Тел.517-17-56.Вы приобретете ацидофильное молоко в капсулах,и уже в домашних условиях сможете его приготовить.