добрий день.я зараз на 14 тижні вагітності

добрий день.я зараз на 14 тижні вагітності.УЗД показало крайне передлежання плаценти,гіпертонус по передній стінці матки,і голівка плоду знаходиться низько.скажіть будь-ласка на скільки це серйозно і чи потрібно щось приймати з лік.засобів.спасибі

Ответы врачей 5

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Если будут боли то не стоит жить половой жизнью,если болей не будет,то можно,но если после полового акта они вновь появятся, то делайте недельный перерыв,после которого можно будет возобновить половую жизнь.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Якщо немає болю і кров"янистих виділень, то можна.
Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Полностью согласна с коллегой.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
ні, хіба що вітаміни для вагітних
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ще рано говорити про предлежання плаценти. У вас немає гіпертонуса заньої стінки. Просто задня стінка матки завжди товстіша і шільніша передньої, а крім того, якщо там є прикріплення плаценти, то там є невеликі явища запалення. Тому носіть вагітність далі, без зайвих страхів і нервів. Все у вас в нормі.