Дитина часто після трьох походжень у садок хворіє на абструктивний бронхіт.Коли рік був вдома-не хворів

Дитина часто після трьох походжень у садок хворіє на абструктивний бронхіт.Коли рік був вдома-не хворів.Лікарі радять забирати дитину із садочка, але сидіти з дитиною вдома немає можливості. Дайте пораду і можливий вихід із ситуації, порадьте гарного лікаря.

Ответы врачей 1

Специалист
в каком городе живете?