На УЗД сказали що у мене трохи пошкоджена плацента і щоб лікар виписав мені якісь...

На УЗД сказали що у мене трохи пошкоджена плацента і щоб лікар виписав мені якісь вітаміни для плаценти.В протоколі з УЗд пише : Локалізація плаценти -середня, товщина плаценти 23мм, паталогічні включення -лакуни,Нижній край 53 від вн.в.перекриває вн\\\\вічко. Допоможіть будьласка дуже переживаю за дитинку

Ответы врачей 2

Новосад Анна Викторовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Универсальная клиника 'Обериг'
Телефон: (044) 390-03-03; 050 928 78 06
який у вас термін вагітності? Не зовсім зрозумілий опис - нижній край на 53 мм від вн. вічка і разом з тим ві вказуєте, що перекріває -це не можливо одночасно.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Читайте запитання 146853