Здравствуйте, можно ли прокомментировать результаты моих анализов:Надо ли бежать к врачу?(сдавала на 11день цикла...

Здравствуйте, можно ли прокомментировать результаты моих анализов:Надо ли бежать к врачу?(сдавала на 11день цикла ) _____________________________________________________________________________________ Аналіз урогенітальних виділень у жінок (X) Лейкоцити вагіна : 1-3 в полях зору (X)цервікальний канал : 10-15 в полях зору (X) Еритроцити : поодинокі в полях зору мікрофлора ( X) Паличкові форми бактерій : флора паличкова у помірній кількості ( (X) Нитчасті форми бактерій (типу Leptotrix) : значна кількість характеристики епітелію (X) ВАГІНА : плаский епітелій поверхневого та проміжного шарів (X)ЦЕРВІКАЛЬНИЙ КАНАЛ : плаский епітелій поверхневого та проміжного шарів, клітини залозового епітелію у вигляді незначних скупчень (X)Уретра:пласкій епітелій поверхневого та проміжного шарів _____________________________________________________________________________________ Цитоморфологічне дослідження: матеріал із поверхні шийки матки (ш/м) ( ) ш/м Тип І Цитологічна картина в нормі (для кожної вікової групи) X) II Запалення (X) Клітини залозового епітелію : не знайдені у препараті (ш/м Домішки : лейкоцити та еритроцити, слиз (X) Примітки флора паличкова у помірній кількості Цитоморфологічне дослідження: матеріал із цервікального каналу (ц/к) (X) II Запалення : незначне (X) Клітини плаского : знайдені у препараті (X)ц/к Домішки : лейкоцити та еритроцити, слиз (X) Примітки флора паличкова у помірній кількості Коментар:впрепаратівиявленінитчастіформибактерій;клітинипласкогоепітеліюповерхневого

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Это нормальный мазок, хотя выявлен лептотрикс. Но если нет жалоб, ничего лечить не нужно.