Добрий день. В мене така проблема

Добрий день. В мене така проблема. Менi 20 рокiв, пiд час статевого акту пiсля першого разу статевий орган втрачає свою твердість і важко почате довести до кінця. Що робити?

Ответы врачей 1

Специалист
Імовірно, це проявлення простатиту. Рекомендую відвідати уролога, необхідно зробити обстеження простати: Сік простати, можливо УЗД простати.