Добрий день! Скажіть будь ласка, ходила до гінеколога, виявили молочницю, проте мене нічого не турбує,...

Добрий день! Скажіть будь ласка, ходила до гінеколога, виявили молочницю, проте мене нічого не турбує, а я читала, що це супроводжується певними признаками. Чи може бути ця хвороба без признаків, і чи потрібно в такому випадку її лікувати? Чи може вона передатись моєму партнеру?

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Кл1тини грибка живуть в норм1 в п1хв1, и при б1дсутност1 скарг л1кування не потр1бне.
Новосад Анна Викторовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Универсальная клиника 'Обериг'
Телефон: (044) 390-03-03; 050 928 78 06
так дріжджовий кольпіт може не супроводжуватись скаргами, а виявлятись лише при лабораторному обстеженні. лікування - місцеве