Добрий день. Підкажіть, будь-ласка: Моєму сину 1,8 роки

Добрий день. Підкажіть, будь-ласка: Моєму сину 1,8 роки. Недавно в нього з’явилися прищики. Спочатку їх було мало, а потім вони почали поширюватися по животі та спині. Він почав їх чухати. Були в лікарні. Лікар сказав, що це якась алергія. Це триває вже десь 2 неділі. Допоможіть. Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
День добрый! Может быть и не аллергия, а кожное заболевание, например, чесотка.Так что обязательно покажитесь дерматологу,нужен визуальный осмотр.