Доброго дня!мене звати Таня

Доброго дня!мене звати Таня.Скажіт будь ласка чи наявність зовнішнього геморою (не турбує, лише інколи після випорожнення слід крові на папері та калі)може вплинути на перебіг пологів (декілька днів до пологів),якщо так то до чого може призвести. Наперед вдячна.

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Доброго дня пані Тетяно. Геморой чи то зовнішній, чи то внутрішній, чи комбінований у разі відсутності інтенсивних гемороїдальних кровотеч і при відсутності його запалення(тромбозу) вплинути на перебіг пологів не може. Під час пологів та після можливе виникнення запалення гемороїдальних вузлів(тромбоз гемороїдальних вузлів). Надіюсь,що з Вами подібне не станеться, однак всеж у разі виникнення подібного ускладнення хронічного геморою потрібен огляд проктолога з призначенням адекватного консервативного лікування. Бажаю Вам успішно народити. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.