Здравствуйте! Уважаемый доктор

Здравствуйте! Уважаемый доктор! Обращаюсь к Вам со следующим вопросом:Справа в тім,що я рік як живу статевим життям як вийшла заміж,до того нікого небуло ось недавно в мене появились такі симптоми--- як біле виділення,і свербіж дуже сильний,я пішла до врача вона сказала що це передалось половим путем і там є якийсь вірус приписала таблетки в влагающе Клион Д на 10 днів в влагающе,і Цител підмиваться і більше нічого!!!У мене таке питання чи це чоловік передав мені цей вірус бо скимсь займався чи може буть щось інше????????

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Є ситуації, коли зміна виділень обумовлена зниженням імунітету, наприклад. Без обстеження мова про інфекцію не йде