Доброго дня!В мене не відбувається овуляція, бо не лопає фоліку, він дозріває до потрібного розміру,...

Доброго дня!В мене не відбувається овуляція, бо не лопає фоліку, він дозріває до потрібного розміру, але не лопає ( робила фолікулометрію), лікар мені сказав коли фолікул буде близько 20 мм небхідно зробити відповідний укол який стимулює його лопнути, це Прегніл або Хорагон. Яка різниця між цими препаратами, і який кращий?

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Різниці між препаратами немає - їх випускають просто різні виробники