в мене така проблема: десь біля 3 місяців тому, а можливо і трохи більше, я...

в мене така проблема: десь біля 3 місяців тому, а можливо і трохи більше, я помітила, що в мене на ногах на веливому пальці ніготь став трохи жовтуватим і хвилястим. нещодавно я помітила, що половина нігтя стала трохи темнішою і ніготь став відставати від шкіри.нфяким неприємних відчуттів я не маю. Мене цікавить, чи це справді може бути грибок, чи, можливо, це є наслідком того, що мене так натиснуло взуття, бо мій великий палець ніби трохи піднятий доверху і при ходінні я відчуваю тиск на нього.

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
Есть грибок или нет можно выяснить только при лабораторном исследовании. Я рекомендую вам посетить врача.