Добрий день.У мого чоловіка нещодавно періодично зявляються червоні плямки які сверблять на руках інколи на...

Добрий день.У мого чоловіка нещодавно періодично зявляються червоні плямки які сверблять на руках інколи на ногах і зявилися такіж червоні плямки у мене але тільки на руках.Лікар приписав нам таблетки елцет і крем преднітон.Але тільки як одні плямки зникають зявляють нові.Лікар нічого нового не приписує.Так триває уже майже місяць.Що це може бути і як це лікувати.Дякую.

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
Ответ без осмотра невозможен. Посетите врача.