Мені 22 роки,одружена але дітей пока не плануємо.У мене дуже болючі місячні,перший день інколи другий

Мені 22 роки,одружена але дітей пока не плануємо.У мене дуже болючі місячні,перший день інколи другий.Мене боліли місячні завжди, але останній рік болить дуже сильно:кидає в жар потім в холод.Наступні дні не болить зовсім.Місячні регулярні тривають 6 днів.Пила обезболюючі:імет,солпадеїн, таміпул,бералгітас,ношпу,ібупром макс але ні один з них не допомагає.Підскажіть що робити .Дякую.

Ответы врачей 2

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Очная консультация,обследование гормонального фона и последующая корректировка гормонального фона помогут в вашей ситуации.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Зверніться ОЧНО до лікаря більш високого рівня для проведення ретельного діагностичного пошуку