Доброго дня дорогі лікарі! Три роки тому я захворіла на пневномію

Доброго дня дорогі лікарі! Три роки тому я захворіла на пневномію. Лікувалась в лікарні, мені назначили антибіотики, у тому числі таміфлю, від тоді почалися проблеми з шлунком,постійні проноси, кожних 3 місяці. А місяць тому почалась діарея, яку неможливо було спинити, довелося знову лікуватись в лікарні, мені зробили бак. посів калу і визначили бактерію ozonea, після лікувального режиму, взяли повторний аналіз, бактерії не виявили. Мене виписали з лікарні, а проблеми не закінчились. Мене турбує здуття живота, бурчання, важкість у шлунку, коліки, постійна відрижка, відчуття неповного випорожнення і чергування між проносом та закрепами(через день). Підкажіть будь-ласка, що це і як з ним боротися? До лікарні вже не хочу.

Ответы врачей 1

Пироговский Владимир Юрьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, ул. Баггоутовская 1, Отделение проктологии КОКБ, Зав. отделением проктологии Киевской областной больницы
Телефон: (044)483-18-24
Добрий вечір, у Вашому випадку в першу чергу необхідно повноцінно обстежитися(ректороманоскопія, відеоколоноскопія, капсульна ендоскопія). Пройти всі ці обстеження і таким чином отримати об'єктивну картину стану слизової усього шлунково-кишкового тракту можна напротязі одного дня в відділенні проктології Київської обласної клінічної лікарні. Після отримання результатів досліджень і встановлення точного діагнозу можуть бути надані рекомендації лікаря по лікуванню Вашої хвороби. З повагою, Володимир Пироговський