Доброго дня! Кілька років тому після істотного переохолодження захворіла на цистит

Доброго дня! Кілька років тому після істотного переохолодження захворіла на цистит. Пролікувала фурадоніном і фіточаєм. Час від часу почувала дискомфорт, особливо після ванни і сексу, знову лікувалася. Коли вкотре симптоми повернулися, пішла знову до лікарів і ось уже 5 місяців лікуюся. Постійні аналізи в уролога, гінеколога (виявили ерозію шийки матки), віруси вбито, хоча останнім часом знайдено лейкоцитоз, знову призначено лікування. До цих ліків ще не дійшло, а симптоми циститу знову після сексу повернулися різко. А ми ще й плануємо з чоловіком дитину... Виглядає, як звичайне витягування грошей, яких вже витрачено чимало за ці місяці. Можливо, щось порадите? Якось не хочеться працювати на одні ліки, які не допомагають...

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Хронічний цистит- доволі непросте захворювання, яке має дуже багато провокуючих та причинних факторів , перебіг залежить від багатьох чинників, а саме гінекологічного та імунного статусу, дисбактеріозу, ендокринних зрушень, психоємоційного стану та багатьох інших. Невдачі у лікуванні частіше за все трапляються при недооцінці захворювання, неповному обстеженні, "безмірному" призначенню антибіотиків. Потрібно зібратися з силами і обстежитись комплексно (УЗД, бак.посіви сечі, виключення ЗПСШ, провести консультацію гінеколога, при необхідності виконати цистоскопію, рентгенівські дослідження, обстежитись на дисбактеріоз). Щодо загострення процесу після статевого акту- порадьтеся з лікуючим лікарем стосовно приййому уроантисептика після статевого акту (є така методика).