Добрий день. була на УЗД сказали хр

Добрий день. була на УЗД сказали хр.цистит. симптоми жахливі вже тривають 5 місяців. лікувалася багато чим:уролесан,палін ,фурадонін,уронефрон,монурал,но-шпа форте,фіточай,кукурудзяні рильця-ефекту немає. підскажіть будьласка що робити.

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Лише на підставі УЗД діагноз хронічного циститу не встановлюється. Дане обстеженя може вказати лише певні структурні особливості стінки міхура. Для изначення тактики лікування необхідна консультація уролога після дообстеженя (об"єм його визначається індивідуально, але, як правило, необхідні бакпосів сечі, виключення ІПСШ, загальний аналіз сечі, консультація гінеколога, при необхідності доповнюється додатковими обстеженнями -урофлоуметрія, цистоманометрія, цистоскопія, урографія з контрастною речовиною та ін.).