Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи може бути вагітність, якщо останній статевий акт (перерваний) був на...

Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи може бути вагітність, якщо останній статевий акт (перерваний) був на початку лютого цього року. З того часу більше не було зовсім статевих актів. Місячні проходять без затримок (з того часу вже 4 рази були). В лютому були зроблені 6 тестів на вагітність - всі негативні, проте кілька разів партнер торкався мене, але руки у нього були без залишків сперми (вибачте за подробиці)? Дякую!

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Вагітності бути не може