Добрий день.У мого чоловіка передчасна еакуляція,статевий акт тривай вкрай мало,відповідно я не отримую оргазму

Добрий день.У мого чоловіка передчасна еакуляція,статевий акт тривай вкрай мало,відповідно я не отримую оргазму.Чоловікові 31рвк,7років хворіє діабетом,інсулінозалежний.До кого з лікарів потрібно звернутися? Як мені йому це сказати,щоб не образити? Про те,що я не встигаю досягнути оргазму він знає,ми про це говоримо.Я вважаю,що потрібна консультація лікаря,але не впевнена,як про це говорити.Дуже чекаю на вашу відповідь.

Ответы врачей 1

Селюков Георгий Иванович
Адрес: г. Киев, Фрунзе, 103-А, корпус 7, Доцент кафедры психиатрии и сексологии Национального медицинского университета, кандидат медицинских наук
Телефон: +38 (067) 209-7455; +38 (044) 503-8754
Осваивайте искусство компромисса, используйте удлиненную прелюдию и альтернативные формы сексуальной стимуляции (куннилингус, мануальную, сексуальные "игрушки"). А обращаться надо к сексологу, но на ОЧНЫЙ для партнёрской консультации...