Добрий день, у мене питання: впродовж місяця я приймала з 1 дня м.ц

Добрий день, у мене питання: впродовж місяця я приймала з 1 дня м.ц. мікрофолін, потім з 15 - Дуфастон 200 мг на день, сьогодні 28 день ц., вчора. я помітила незначне мазання, сьогодні ще менше, груди так як завжди, зовсім не болять. Чи приймати мені і далі Дуфастон? Чи може при цьму у мене бути вагітність? Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
На такому терміні, коли ще не має затримки, вагітність можна визначити тільки по рівню хоріонічного гонадотропіну в крові кожних два дні.