Я на 9 м. вагітності

Есть ответ
Я на 9 м. вагітності. Гемоглобін 98. Сорбіфер та актиферин не дали результату, лише викликали пронос . Чи є серйозною проблемою моя анемія для дитини. Порадьте щось, будь ласка

Ответы врачей

Березовская Елена Петровна

Березовская Елена Петровна

Це непоганий показник гемоглобіну для жінки на останьому місяці вагітності. Крім того, цей показник не завжди відповідає дійстності, тому що йде перерозприділення крові - велика її кількість циркулює в органах малого тазу. Щоб визначили рівень гемоглобіну достовірніше, потрбіно здати кров з вени після 15 хвилин хотьби. Для дитини ваша анемія на такому терміні не являється проблемою.
Вживайте більше м"яса молодої телятини - в червоному молодому м"ясі (телятина, курятина (ноги), свинина) міститься більше заліза, ніж в печінці. М"ясо повинно бути не переварене чи перепечене.
Допомогає засвоєнню заліза вітамін С та фолієва кислота. Можете заливати окропом листя малини чи суниці (молоді побіги) і настоювати ніч в термосі, а потім приймати замість чаю.
На жаль, таблетовані форми заліза у вагітних жінок НЕ засвоюються, а крім того, для підвищення рівня гемоглобіну хоча би на декілька одиниць, потрібно вживати препарати заліза не менше 2-3 місяців - тоді може бути якийсь позитивний ефект.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад