Я на першому місяці вагітності. У сина виявили глисти, провели лікування всім членам сім"ї,...

Я на першому місяці вагітності. У сина виявили глисти, провели лікування всім членам сім"ї, що мені приймати, щоб не зашкодити майбутній дитині?( мої аналізи теж підтвердили діагноз). Наскільки я ознайомилась з ліками даної групи - вони протипоказані при вагітності, можливо є інші методи лікування? Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Не потрібно ніякого лікування, так як шкода від протиглистних ліків набагато більша, ніж від самих глистів. Якщо це гострики, то скористуйтесь зернами гарбуза, а також клізмами за часником. Обов"язково притримуватися мір гігієни - міняти білизну кожен день, проглажувати трусики, мити руки. Нічого не можна класти в рот немитими руками. Немиті харчі такж не повинні потрапляти в ваш організм.