Доброго дня!Моєму сину 10,5 місяців, лікар сказала, що в нього стрептодермія і виписала рецепт мазі

Доброго дня!Моєму сину 10,5 місяців, лікар сказала, що в нього стрептодермія і виписала рецепт мазі. Дівчата знайомі з власного досвілу кажуть, що мазь гармональна, скоріш за все. Чи дійсно варто мазати таку малу дитину гормональною мазю? Невже немає альтернативи? От, що мені вдалося розібрати з рецепту:Ac/ Solicylici 0.3Sulf.PP 0.3Strertocidi 1.0Evytvomicini 1.0S?l vit AS?l vit У 30% ?? 3,0Laticovit 15.0(Sen Advantani)Lanolini 4.0Ag olestill 2.0Чи дійсно вона гормональна?Дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
Данная мазь содержит гормональный компонент. Она не противопоказана вашему ребенку, если у него имеется и аллергический компонент высыпаний, который часто бывает как реация на инфекцию. Из антибатериальных мазей, не содержащих гормоны, можно применять стрептонитол, эритромициновую мазь, левамиколь, бактробан.