Добрий день! У моєї дочки з народження пігментний невус

Добрий день! У моєї дочки з народження пігментний невус. Раніше він їїне турбував, але останнім часом почав рости. Скажіть, будь ласка,що нам робити, і чи не буде його видалення проблемою? Наперед дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Нужно обратиться на консультацию к дерматоонкологу, врожденные невусы могут рости соответственно с ростом ребенк, в некоторых случаях сопровождаться зудом. Лучше всего 1 раз в 6-12 месяцев наблюдать в динамике. ,