Добрий день! Підскажіть, будь ласка, мені потрібно визначити "індекс Фарріса", і чи можливо це зробити...

Добрий день! Підскажіть, будь ласка, мені потрібно визначити "індекс Фарріса", і чи можливо це зробити завдяки даним обстеження, а саме фіз. властивості: кількість(мг)-3,5. мікроскопічне досл.: кількість сперматозоїдів в 1 мл-14 млн. кількіть сперм. в еякуляті - 49 млн. кінезисграма: активнорухливих - 11млн.78%; слаборухливих - 1 млн.8%; нерухливих - 2 млн. 14%??? Завчасно дякую!!!

Ответы врачей 2

Специалист
Бажано переробити спермограму на більш сучасному обладнанні з використанням останніх нормативів. Це можна зробити в спеціалізованних центрах репродукції. Деяких показників немає. Так, щанс завагітнити є, але вірогідність знижена.