tanya1199 | 2013-11-08 19:24:45

Не повлияют ли плохо данные результаты анализов на мою беременность?

Здравствуйте. Я беременна. Перед этим сдала анализы, но к доктору еще не ходила. Не повлияют ли плохо данные результаты анализов на мою беременность? Назва дослідження Результат Референтні значення ДНК Mycoplasma hominis, ПЛР : виявлено не виявлено ДНК Mycoplasma genitalium, ПЛР : не виявлено не виявлено ДНК Ureaplasma spp. (urealyticum+parvum), ПЛР виявлено не виявлено ДНК Gardnerella vaginalis, ПЛР : виявлено не виявлено ДНК Chlamydia trachomatis, ПЛР : не виявлено не виявлено Назва дослідження Результат Одиниці Референтні Коментарi вимірювання значення________________________ ВПЛ-кількісний(зішк) Контроль забору матеріалу 5613 ГЕ/зразок >1000 5 lg високе навантаження не виявлено Група ВПЛ А7 (18,39,45,59) : lg ГЕ/зразок - 3 lg клінічно значима кількість вірусу: 3-5 lg низьке навантаження >5 lg високе навантаження не виявлено Група ВПЛ А5/А6 (51,56) : lg ГЕ/зразок - 3 lg клінічно значима кількість вірусу: 3-5 lg низьке навантаження >5 lg високе навантаження не виявлено

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Выявлена микоплазма, уреаплазма, гарднерелла. Идте на прием.