hjk | 2013-12-11 20:28:23

Дерматит?

Доброго вечора. Дякую за Вашу відповідь. По-перше для розацеа мають бути хочаб якісь прищі, в мене їх ніколи не було. Є звичайне кокрасніння і зуд. Періодично. По-друге діагноз мені ставили дерматит, коли відправляли на шкребок. Діагнозу розацеа мені не ставили жодного разу. По - третє я до кожного з перерахованих мною дерматологів зверталась не раз і не два, а частина з них прямо сказала мені, що не знають чим допомогти. Сама я обирала іншого лікаря тільки в разі якщо 2-3 його курси лікування не давали ніякого ефекту, а деякі з них прямим текстом говорили - ну у вас же нічого страшного, є люди з куди серйознішими проблемами зі шкірою, ну от допомагає вам бетаметазон - користуйтесь періодично. Як на мене це недопустимо для здоров"я. Звісно я розумію, що по переписці діагнози не ставляться, а тим більше лікування не назначається, але я вже втратила надію знайти фахівця. Тому думаю можливо, якщо це всеж дерматит - то може є якийсь перелік аналізів, щоб з"ясувати, з чим пов"язаний такий стан. Бо стан шкіри періодами сам нормалізується - а періодами знов загострюється. Закономірності або причини самостійно знайти не можу. Дякую за відповідь і розуміння.

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
При первой (прерозацеа) и второй стадии (сосудистая) розацеа гнойничков и не бывает! При этом есть периодическое покраснение, зуд и часто может быть обнаружен демодекс. Лечение включает в себя комбинацию разных методик (в том числе лазерной терапии) и местных средств, чаще всего на основе метронидазола. А гормональные средства (бетаметазон и его аналоги) прямо противопоказаны при розацеа (читайте инструкцию), поскольку могут вызывать усугубление ситуации и развитие околоротового дерматита, офтальморозацеа и значительно осложнять течение болезни. В любом случае, призываю вас не заниматься самолечением, а продолжать искать компетентного врача.