AngelochekTanya | 2014-02-08 21:01:00

Спермограмма

Здравствуйте! Дайте пожалуйста оценку спермограммы мужа! Возраст-31 год. Можно ли беременеть с такой спермограммой или нужно лечение? Нормі лаборатории в скобках: Кількість: 2 мл Колір: сірувато-білий (сірувато-білий, жовто-сірий); Прозорість: мутна (мутна) Запах: квітів каштану (квітів каштану); Час розрвдження: протягом 60 хв від моменту одержання-вязка ( протягом 60 хв від моменту одержання-рідка); Вязкість: 4,0см (до 2,0см); Реакція рН: 8,0 (7,2-8,0); Кількість сперматозоїдів в 1 мл: 71,0 млн (>=20млн/мл); Кіл-ть сперматозоїдів в еякуляті: 142,0млн (>=40 млн); Рухливість(групи а+в+с): 45,9 % (>=75%); Швидка поступальна рухливість (група а): 29,0% (>=25% (лише а)) Повільна поступальна рухливість (група в): 9,6% (>=50% (а+в)); Непоступальна рухливість (група с): 7,3% (==10 млн/мл (а+в)); Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл: 14,5 млн/мл (>= 3млн/мл); Середня швидкість: 13 mic/sec (>=5 mic/sec); Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті: 65,2 млн; Кіл-ть функціональних сперматозоїдів: 29,0 млн (>=6млн); Кіл-ть сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+в): 54,8млн (>=20 млн); Живі: 85% (>=75%); Мертві: 15% (==15% (критерій Kruger)); Дегенеративні форми: 88% (=

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Да, забеременеть возможно. Возможных причин изменения показателей довольно много: длительное воздержание перед сдачей анализа, воспалительные заболевания органов половой системы, перенесённое инфекционное заболевание с высокой температурой, итд. Да, обследование с определением необходимости лечения рекомендовано пройти (определится при очном осмотре уролога-андролога).