anonim13 | 2014-03-18 22:33:32

Критичні дні

Мені 21 рік. Маю нерегулярні критичні дні. Але в березні вони як почались, так і тривають вже 16 днів. Нічого не болить, нічого не турбує, не свербить, немає неприємного запаху. Насторожує психологічно. Скажіть чи це нормально? І як обійтись без термінового візиту до лікаря?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! Менструація в нормі не може тривати 16 днів! Це скоріш за все призведе до анемії. Подібна кровотеча перший раз спостерігається? В будь-якому випадку раджу для початку пройти УЗД органів малого тазу та з ним звернутися до гінеколога, відкладати обстеження не можна.