alinkastepanivna | 2014-04-08 20:48:25

Коксит

Хлопчику 2 роки лікарі поставили діагноз гострий лівобічний коксит.Дитина зараз лежить в лікарні вже 6 день, йому приписали лораксон, нурофен, електрофорез, і компрес з демиксида, і сказали щоб ножка була на витяжці , але з 6 днів ножка тільки 1 день була на витяжці, чи допоможе лікування? Брали аналіз на ревма прбу лікар сказав що 2 плюсики що це означає ?

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Я ортопед-травматолог по дорослим. Вам краще звернутись до дитячого ортопеда. Він в залежності від результатів огляду та аналізів може продовжити лікування сам, відправити на консультацію до ревматолога або фтизіатра. Два плюси, це може бути СРБ, що вказує просто на активність запального процесу, але не каже про його причину. Але, який саме у Вас показник 2 плюси точно знати не можу. При кокситі також часто потрібна консультація фтизіатра. Але, якщо Ви лікуєтесь, у дитячого загального хірурга, то почніть з консультації дитячого ортопеда. Бажаю якнайшвидшого одужання.